şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kolumdaki efsane dövmeyi yapan sanatçı kişilik.

  değerli çalışmaları için tansel darko göz atın, dövme yaptıracaksanız eğer mutlaka görüşmeniz gereken kişi ki muhtemelen dövmeyi yaptıracağınız kişiyle görüşüyor olacaksınız.

  evinin bir odasını çalışma odası yapmış ,olaylar orada gelişiyor. bildiğin ev ortamı çok rahat, temiz. dövmeyi yaparken sıkılma ihtimaliniz yok, ya müzikler sizi tutar ya muhabbet .güven veren bir rahatlığı var adamın, bunu yapsa yapsa bu adam yapar dedirtiyor.
  vampir dövmeciler gibi olmadığını ilgi alakadan muhabbetten anlarsınız zaten. işin ticari boyutu bir yanda duruyor genel olarak, diğer yandan dövmenin nasıl daha güzel olabileceğini konuşuyorsunuz. dövme öncesi veya esnasında ya da bittikten sonra iyi bir arkadaş da kazanmış olursunuz ki bu dövmeden daha önemli benim açımdan,adam zaten dövmeyi yapıyor her şekilde.
  etrafınızda iyi insanlar tutun, darko'da bunlardan birisi olsun. bu yetenekle yakın bir gelecekte de bu adam yürür haberiniz olsun.

  ayrıca meraklısına şöyle bir şey de var yolkafasıgidilen yolun sonunda manzaraya bakan kafalar var, içiniz açılır.

  darko ink youtube kanalı müstesna sanatçımızın çalışmalarını buradan da takip edebilirsiniz.

  edit:imla

  edit: kadıköy hasanpaşa'da atölye açmış ziyaret ettim. artık evinde değil atölyesinde sanatını icra ediyor. atölyesi de mübarek sergi gibi olmuş tablolar, duvardaki bisikletler, resimler, müzikler efsane bir mekan olmuş.
1 entry daha