şükela:  tümü | bugün soru sor
7 entry daha
 • (eğer yazdığı gibi patron ise) daha önceki yazılarında 1400tl yi çok görüp, çin ile rekabet edebilmek adına asgari ücret alt limitinin kaldirilmasini savunan bir yobaz işveren.

  ali ağaoğlunun elinden servetini alın nasıl boyası dökülmüş değersiz bir nesneye dönüşüyorsa, aynen onun gibi parasından ötürü başkalarını aşağılama hakkını kendinde gören hasta bir işveren. çalışanlarının ibadetlerini dahi burada şikayet konusu yapıp, parasının beslediği korkular yüzünden bunu muhataplarınla halletme cesaretin yok, o yüzden burada kusmuklar saçıyorsun.

  30 milyonu 8 ayda 100milyon yaptığını söyleyen bu beyimiz, çinden bula bula esinlendiği vizyon ucuz istihdam olmuş. asgari ücreti kaldırıp, 1400 tl altına işçi çalıştırdığında tüm dünya ile rekabet edebilecekmiş, ham hayal avcısı!

  kuvvetin de, hakkın da paradan geçtiğine iman etmiş bu yobaz, 50 yaşındaki karısını üniversite öğrencileri ile aldattığını yazacak kadar ahlak ve karakter yoksunu.

  batının zengini kendini okuyarak geliştirmeye çalıştırır, bizim parayı bulan yobazlarımız ahkam kesip, başkalarını aşağılayarak, hazlarının esiri olup dar fasit bir daireden çıkamaz.

  kuvvetle muhtemel trol olabilir ama hastalıklı zihin dünyası açısından değişen bir şey yok, hatta trol olması daha fena, adamın para ile elde etmeyi düşündüğü vizyon bu kadar sığ, bir o kadar rezil!
3 entry daha