şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
17787 entry daha
 • zaranın indirim günleri , ürün kalitesi ve alışveriş için en uygun zamanları anlatacağım ;
  (eski zara çalışanıyım sonuna okursanız zaradan nasıl ucuza ürün alınır onu anlarsınız )
  - ocak ve temmuz'un ilk haftaları her sene kesinlikle indirime girer.
  - her perşembe fiyatlarını %10 oranında veya 10? daha düşürür.
  - indirimlerin ilk günü en özel koleksiyon ürünlerini alın , diğer hafta bir şey almayın zaten kalmıyor en mantıklısı 3. hafta almak hem fiyatlar düşüyor hemde depoda kalanları çıkarıyorduk.
  -ayakkabı çanta aksesuar almak için indirimin son hafttası (4. hafta) en uygun haftadir zira fiyatlar 30 ila 50 arası değişir.
  -istanbulda yaşayanlar için ; genelde batıdaki mağazalar (marmara park , akbatı , mall of istanbul zara , historia ) mağazaları az koleksiyon icerir , sezonda demirbas koleksiyonlar gelir ve pek sıra olmazken ;
  - istanbulun doğu yakasındaki (nişantaşı , istinyepark , akmerkez , cevahir , taksim , emaarsquare ve akasya) mağazaları sezonda daima kalabalık ve en özel ürün koleksiyonları ilk bu mağazalardan birine gelir.
  - indirim zamanı bu iki faktör tam tersine döner , batı mağazalarının müşterileri indirim zamanı saldırırken , doğu mağazalarında 3. haftada bile ilk hafta bulamadığım saten kumas cicekli erkek gömleği bulmuştum.
  - zaradan alışveriş yapmak icin en zararlı ay aralık ve hazirandır. genelde 2-3 hafta sonra "aaa bunun fiyatı düsmüs ben kaça almıştım of " dersiniz.
  -mart ve eylül en bereketli yeni sezon alışveriş aylarıdır.
  - ürün kalitesine gelince kesinlikle ve kesinlikle made in turkey olanlara eliniz gitmesin , made in bangladesh felan onlara sakın para harcamayın zaranın en iyi ve kalite kokan ürünleri , onlarca yıkamaya bile dayananlar genelde made in spain , morocco veya portugal dır. avrupa üretimi olmasına dikkat edin. genelde erkek pantolonları made in turkeydir ve 2 yıkamada rengi solar. made in spain yazanı alıp 3 yıl giydiğim de var.
  - son olarak nişantaşı , taksim , istinyepark ve akmerkez mağazaları zaranın özel mağazalarıdır. burdan aldığınız ürünün kalitesiyle , capacity bakırköy mağazasından aldığınız ürünün kalitesi değişebilir. o yüzden daima üst düzey mağazalardan almak en karlısı .

  aklınıza takılan olursa yeşillendirebilirsiniz.
20704 entry daha
hesabın var mı? giriş yap