şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • (bkz: modern zaman hastalıkları)
  (bkz: feminizmin baskıcı ve sansürcü olması)
  (bkz: pozitif ayrımcılık/@toroslardir benim yurdum)

  az sonra feminizm aslında eşitlik istiyor diyen yalancı feministlerle, feminizm hakkında hiç bir şey bilmedikleri halde sallayan meriçlerle dolacak burası. bilen de, bilmeyen de kafa göz yara yara tezahürat yapacak.

  edit: hele şu "kadınlar olmadan donunuzu bulamazsınız" tayfası yok mu... bu mudur feminizmin gerçek derdi? erkekler çoraplarını kendileri bulurlarsa kadınların sorunları bitmiş mi olacak? erkek arkadaşınızdan yüz bulamayıp gelip buralarda saçmalıyorsunuz açıkçası.

  kadınların sorunları var ama sorunu olan kadınların hiçbiri feminist elit-kaymak tabakadan değil. mesele şudur: türkiye'deki kadınların sorunları feministlerin eline bırakılmayacak kadar ciddi sorunlar, tıpkı türkiye'deki tüm insanların sorunlarının akp'nin arka planlı, chp'nin amaçsız politikalarına bırakılmayacak kadar ciddi olması gibi.

  edit2: bu başlıkta da görebileceğiniz feministleri itici yapan bazı özellikler:
  1- ağızları çok bozuktur. bu yolla kızgın olan haklı olandır gibi bir okuyucu algısına oynarlar.
  2- tartışmalardaki yaklaşımları utandırma taktikleri kullanma üstünedir. başka çareleri yokmuş gibi.
  3- başlığı açan yazar, üniversite hocalarının pozitif ayrımcılık yaparak erkek öğrencilere düşük not verdiklerini anlatmış. feministlerde tık yok, hak mücadelesini bunun gibi aşağılık equity sağlama yöntemlerini görmezden gelerek mi sağlayacaksınız?
  4- entry başında çüklüler gibi zekaya hakaret kelimeler koyunca akıllı görünmüyorlar aksine terbiyesizlik yapmış oluyorlar. ayrıca mesela babanız da mı yok? ona da "hey çüklü" diye mi sesleniyorsunuz evde?
  5- feministler, eziklenen veya meriç olmayan tüm erkeklere düşmandırlar. hatta o da yetmez, feminist olmayan kadınları da her fırsatta aşağılarlar, cahil derler.

  bu gibi nedenlerden dolayı feministlerin ikiyüzlülüğüne karşı olmak insanlık görevidir. ama asla kadınlara karşı değil. çok farklı şeyler.
84 entry daha