şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • boş port sorunu en temelde yaşadığınız bölgeye eksik yapılan altyapıdan kaynaklanır.
  inşaat ya resullah milleti olduğumuz için mantar gibi her yerde bina bitti ve internet kullanımı da artınca böyle bir sorun peydah oldu. iss'lerde bunu tahmin edemedi ve siz bu sorunu yaşıyorsunuz. bulunduğunuz bölgede 1000 kişilik hizmet kapasitesi varsa siz en iyi ihtimalle 1001inci kişisiniz demektir. en kötü ihtimali düşünmek bile istemiyorum.
  ya türk telekom altyapı çalışması yapacak ya da birilerinin internet üyelğini iptal etmesini bekleyeceksiniz. ki birileri internetini iptal ettirince sıranın size geleceği garantisi de yok. çünkü bir sıra yok.
  peki ne yapabilirsiniz? işinizden gücünüzden vakit ayırarak türk telekom müdürlüğüyle görüşmeniz gerekiyor. şansınız varsa bir kaç aya sorununuz çözülür şansızsanız 1 sene içerisinde çözülür. dediğim gibi ya yeni yatırım ya da internetini iptal ettiren birilerinin olması gerekiyor. başka yolu yok ister superonline ister turk.net ister vodafone olsun.
  eğer bulunduğunuz bölgede altyapı yok veya port sıkıntısı varsa o güzel canınızı sıkmayın ve kendinizi yıpratmayın bu süreçte sinir krizi geçiren insanlar tanıyorum. kişisel gelişime önem verin spor yapın kitap okuyun veya dine yönelin.
  kolay gelsin.
59 entry daha