şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
28 entry daha
 • bu eylem, meseleyi bir tabu haline getirenler için aşılması zor bir engel olarak nitelenebilir. ama zamanla bunu aşmayı başaranlar ya da zaten böyle anlamsız kaygıları taşımayanlar için cinsellik ülkesinde sonsuz bir özgürlük alanı daha kazanılmış demektir. insana düşünsel anlamda bir özgürlük de verir. elbette bu her iki cins için de geçerli bir gerçekliktir.

  evet, iki cins de buradan cinsel özgürlüğe doğru bir yelken açabilir, ama kabul etmek gerekir ki bu konuda çekingen ve hatta korkak davrananlar genelde erkeklerdir.

  bir erkek, anüs çevresine yaklaşıldığı zaman genellikle tepki gösterir. gay olarak düşünülmekten, hatta kendisini öyle sanmaktan korkar. haliyle böyle toplara hiç girmemeyi tercih eder ve geleneksel yöntemlerle yetinmeyi öğrenir. bir şeylerden mahrum kaldığını düşünmemeyi başardığı için de çoğu zaman eksikliğini hissetmez.

  bir erkeğin rimmingten zevk almasının eşcinsellikle ilgisi olmadığını söyleyenler, aslında hem deneyimsel hem de bir ölçüde bilimsel bir saikle konuşuyorlar. yalnız unutmamak gerekir ki eşcinseller de bundan zevk aldıklarını söylüyorlar. burada bir kesişme olmasını bu kadar büyütmek, bu ayrıntıyı sürekli vurgulamak gereksiz belki de. bir insan eşcinsel değilim diyorsa değildir, aynı zamanda rimmingten zevk aldığını söylüyorsa da alıyor demektir ve bu konuyu daha fazla uzatmanın alemi yoktur.

  kadında da erkekte de anüs ve çevresi fazlasıyla hassas bölgelerdir ve haliyle uyarılmak isterler. böyle bir uyarım müthiş derecede zevk verebilir. burada insanların performans düzeyleri devreye girer. fantezi dünyaları olayı çok başka boyutlara taşıyabilir.

  bir erkeğin,ben popoma, anüs çevreme ve hatta anüs deliğime dokunulmasından asla zevk almıyorum demesi onun bileceği bir iştir, ama büyük olasılıkla söyledikleri toplumsal cinsiyet baskısıyla ilgili bir tabunun işaretini verir.

  kendini tanıyan her erkek ve kadın, hassas bölgelerinin uyarılmasından hoşnut olur. bazen elle, bazen dudaklarla, bazen dille, bazen de başka cisimlerle...

  edit: imla
93 entry daha