şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • tayyip geleceği için ak gençliğe ve sponsorlara stadın %90'ının peşkeş çekildiği maçtır. 200-250 tl'ye "davetli biletidir satılamaz" ibareli biletler karaborsadan satılıyor. sponsorlar ıstanbul'da avm'lerde belli tutarın üstünde alışveriş yapanlara biletleri dağıtıyor. siyasilerin ve tff'nin el altından hediye ettikleri biletlere girmiyorum bile.

    eskişehirspor taraftarına ayrılan 5000 civarındaki bilet 15 dk içerisinde bitti. şehirde hırvatistan maçında olup da bu maça gidemeyen bir sürü insan haftalardır yana yakıla bilet arıyor ve karaborsacıların insafına düşmüş durumda.

    tff bu maçı neden eskişehir'e verdi? üstün taraftar gücünü düşünerek ve taraftarın maçın gidişatına pozitif olarak katkıda bulunduğunu bildikleri için. hırvatistan maçında dahi eskişehirspor maçlarında yaptıkları etkiyi yaratamayan eskişehirliler şu an kendi şehirlerindeki milli maçta azınlık durumdalar. böyle olacaksa eskişehir'de oynanmasının herhangi bir esprisi yok. bundan sonra milli maçları rahatça istanbul'daki tiyatro seyircilerinin önünde oynatabilirler.
845 entry daha