şükela:  tümü | bugün
2998 entry daha
  • arkadaş ne kinmiş ya, yok başlığı diri tutalımmış, yok asıl derdi yeni olmuş, arabasıymış, parasıymış kim okurmuş. saatlerce düşünüp yazdığı entrisiyle fav kasan mı ararsın yoksa ülkenin tüm derdinde 3 maymun olup burada ahlakçılık yapan mı. toplumsal ahlakı bu kadar önemsiyordunuz madem neden şimdiye kadar hiç kilisede göremedim sizi. sistem muhasebesi tek bu olay üzerinden yapılmıyor arkadaşlar, uzuna bir kere katil diyememiş adamlar çıkmış burada avukat olmuş, kriminalci kesilmiş.
    trafik kazasında hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum, suçu neyse emrah serbes de herkes gibi cezasını görsün. hiç eşekten düşmemiş biriyseniz hemen kliniğe gitmesini ya da yurt dışına kaçma imkanını neden kullanmadığını önemsemeye bilirsiniz. ben düştüm. açıklamalarında yazarın yardım aldığını düşünmüyorum aksine tersine sonunda t yok gibi reel hayattan kopuk (ser. baş - bes. bağlı ya da tutuklu) serbes t değilim gibi geçen bir radyo programında söylemişti. bu açıklamaların soyadımı doğru yazın ha anlamına çeken, olayı linç haline sokmak isteyenlere karşı 'normal' sağlıklı bir kafadan çıkmadığı açık. ağır ilaçlar kullandığı söyleniyor bakalım zamanla her şey ortaya çıkar.
    ölümlü bir kazanın ardından bu tür ayrıntılara takılmayı, okumayı, yazmayı kendi açımdan da insani bulmuyordum ama topluma uyum sağlamak için içtiğim onca ilaç boşa gitmesin istedim. hiç kimse melek değil, herkesin hatası, suçu var. evet emrah serbes yalnız değildir, hem de hiç olmadığı kadar.
231 entry daha