şükela:  tümü | bugün
70 entry daha
  • daha önce yeni harbiyeliler diye ortaya atılan bir kaç fotoğraf vardı, hakkında yüzlerce entry girildi fotoğraftakilerin hiç birinin harbiyeli olmadığı ortaya çıktı daha sonra. bu da onlar gibi bir şey, öğrencilerin omuzlarında sınıf işareti yok, muhtemelen 1 aylık intibak eğitimi bitirmiş 18 yaşında lise mezunu öğrenciler bunlar.

    hatta savımızı desteklemek için çok kısa bir arama yapıyoruz; buyrun

    18 yaşındaki daha yeni lise mezunu aday öğrenci çocukları çin ordusu ile abd ordusu ile karşılaştıran andavallara bir şey demiyorum. bu aslanlar 4 sene sonra mezun olunca hepsinden iyi yürürler, şüpheniz olmasın. fetö bağlantısı yüzünden ordudan atılmış kişilerin karalamalarına bu kadar çabuk kanmayın.

    acemi birliğiyle karşılaştıranlar ise; siz yalandan 3 gün yanaşık düzen 1 gün mekanik nişan 1 gün 3 adet mermi ile atış yapıp kalan 25 günde sırf uygun adım yürürken bu çocuklar 1 ay boyunca muhtemelen oldukça ağır bir eğitimden geçti, sabah akşam yürüyüş çalışmadı. yürüyüş anında bando da çalmıyor, muhtemelen törenden değil. tören alanına giderken falan olabilir.
42 entry daha