şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • underrated yazar.

  sözlüğün çok büyük kısmını oluşturan sözlüğü karşı cins bulma platformu olarak kullananların aksine; kendi gibi olan, kendi doğruları olan, sürüye göre hareket etmeyen, kimsenin huyuna gitmeyen, ne düşünüyorsa onu yazan, çok çeşitli kaliteli müzik ve film bilen, sözlüğü çöp içerikle dolduranların tersine sözlüğe büyük katkı yapmış aşmış sözlükçü.

  sadece #ilişkiler başlıklarını okuyan andavallar bilmezler katkılarını, çoğunluğun ilgi alanlarına yönelik yazmamıştır zaten, değeri çok sonra anlaşılacak.

  şimdiye dek bildiklerinin %1'ini bile yazmamıştır, her bildiğini yazsaydı ilgili olduğu konular dahilinde sözlükte başlığı açılmamış pek bişey bırakmazdı, beğenisini göstermeyen türk insanından beklemektense kendi kendini övdüğü doğrudur. harcanmış, potansiyeli engellenmiş veya hak ettiği karşılığı görmemiş insanlarda kompleks olmasını çok normal görür.

  senelerdir daha önce yazılmamış pek çok bilgiyi sözlüğe katmış ve katıyor olmasına rağmen kimsenin dikkatini çekmemiştir, bunun nedeni de sol frame yazarı olmaması ve çoğunluğun sevdiği ya da ilgilendiği banal şeylerin dışında yazıyor olmasıdır. artık zaman zaman saçmaladığı doğrudur, bunu da "senelerdir o kadar emek verip yazıyorum, kimsenin okuduğu yok, sikerler öyle işi, öyle göte böyle yarak" diyerekten kasıtlı olarak yapmaktadır.

  şu boktan dünyada yozlaşmamış, bozulmamış, kalabalığa karışmamış, kimseyle kaynaşma ve etkileşime girme ihtiyacı hissetmemiş biri olarak gerçekten yalnız olan tek insandır. tektir, benzeri yoktur, yalnızlığının nedeni budur.

  badilik müessesesinden nefret eder, mesajı kapalıdır, kimseye yavşamaz, kimsenin peşinden koşup yalakalık yapmaz, haliyle sevmediğiniz türdendir. görmek istediklerinizi yazmıyor çoğunlukla, bildiklerinizi biliyordu, düşündüklerinizi düşünmüştü.

  türünün tek örneği olduğunu düşünmeyen, öyle olduğunu bilen yazardır.

  karşılaştığınız kimseye benzemez, ezberinizi bozar.

  edit: emeklerinin boşa olduğunu bilse de, halen daha burada neden debelendiğini bilmeyen yazardır. bir üstteki yazarlığı yeni onaylanmış (keşke onaylanmasaymış) yazarın yazdığı görünür olan entry'yi yeni görmüştür. hakkında "gece gece bütün yugoslav isimli insanların başlıklarına yazan yazar. hayır tanıdık kayakçı tenisçi olsa neyse. abudik gubudik sporculara yazıyor. özellikle kayak ve tenis sporuna kafayı takmış." diye buyurulmuş.

  o başlıklarına yazmak değil, önceden olmayan başlıklarını açmak. anladın mı saksağan? en çok izlediği sporlar tenis ve kayak olduğundan o isimlerin başlıklarını açmasından daha doğal bişey yok, yazmak için illa "tanıdık" isimler olmaları gerekmiyor, o sporcular da "abidik gubidik" sporcular değiller, siz futbol topu kafalı ahmakların bilmediği, ilgilenmediği isimler yalnızca. ekşi sözlük'te başlık açılır, bilgi verilir, en azından bir zamanlar yapılan buydu, sizin gibiler gelmeden önce. sözlük öyle bir yer olmuş ki artık "neden bilgi içerikli entry yazdın?" deniyor, şaka mısınız?
35 entry daha