şükela:  tümü | bugün
78 entry daha
 • youtube'a giriyorum tesadüf. neymiş, oha diyorum film fragmanıymış. adamları tanıyorum az buçuk, filmin fragmanı oldukça kötü diyorum içimden, katlanamıyorum bile.
  sonra bu arkadaşın intihar haberi geliyor. zamanında çektiği videolar 5 milyon izlenmiş yap yap kanalında, sonra o sayılar, kendi deyimiyle karşılıklı kararla, başkalarının deyimiyle kovulunca 70 binlere düşüyor.
  bir küfür neticesinde oluyor her şey. bugün o filmin fragmanında "bu merdiven var ya bu merdiven" deyip osuruk şakası yapan insanlar, bir küfür neticesinde insanları işten kovdularsa onlara da yazıklar olsun, eğer bir yerde ağızlarından bir küfür çıkıyorsa kendilerinden utansınlar.

  sosyal medyada kaplan olup bu çocuğa hakaret edenler, karşılık alınca adamı linç edenler şimdi kına yakabilir. eminim sokakta ödleğin tekisinizdir.

  çocuk neden filmin vizyonuna iki gün kala canına kıydı? değmezdi güzel dostum. senin tek nefesin bile her şeyden kıymetliydi, herkesin nefesi ve yaşamı değerlidir.

  seni anlıyorum. sokakta senin gibi haksızlığa uğramış milyonlarca insan var, keşke onlar gibi buna sırt çevirmeyi deneseydin.

  bir evin bir çocuğu bu insan. acısı paylaşılmayacak bir anne feryadı duydu bu kulaklar. "işim iyiydi dedi" diyor bir anne ağlayarak.
214 entry daha