şükela:  tümü | bugün soru sor
3 entry daha
 • yaklaşık 7 saat oynayıp hakkında biraz bilgi vermek istediğim (ne kadar olursa artık) bilgisayar oyunu.

  optimizasyonu gayet iyi ortalama bir bilgisayarda sorun yaşamadan oynarsınız. dış dünya güzel, grafikleri yeterli ama bir witcher kalitesi veya derinliği beklemeyin.

  witcher'dan sonra çok önyargılı başladım (grafikleri ve dövüş sistemini görünce) ama devam edince konusu sardı. acayip bir dünyada geçiyor. yanınızdan velociraptorlar koşarken yukardan uzay gemileri uçuyor. post apokaliptik + uzay çağı + eski çağ.

  oyunda beni rahatsız eden en önemli şeyler minimap'te hiçbirşeyin görülmemesi ve dövüş sisteminin saçmalığı. sıra tabanlı gibi ama değil, tuşlara sürekli basıp kombo gibi ama o da değil bir tuhaf.

  normal zorlukta bile oyun fore kazık gibi. normal düşmanlar bile çok zor ölüyor, bir de saçma dövüş sistemiyle birleşince cinnet is coming.

  ilk hedefiniz yanınıza bir yandaş bulmak olsun. farklı sınıflardan yandaş bulabilirsiniz. ilk zırhınızı ise maalesef çalarak bulabilirsiniz. yoksa turist gibi geziyorsunuz.

  internette haritalar vs var, teleport sistemi var ama portallar dağınık ve düşmanların zorluğu adamı hayattan bezdiriyor. karakter geliştirme karmaşık ve geniş çeşitli. jetpackli healer berserker gibi abuk şeyler yapabilirsiniz.

  kolay kolay bitecek bir oyun gibi görünmüyor, hele ek paket falan gelirse witcher'ı indirmez ama tahtını sarsabilir.

  17. saat editi: silin gitsin, uğraşmaya değmez.
6 entry daha