şükela:  tümü | bugün
108599 entry daha
 • geçen hafta sonu şehir dışındaki kuzenimin yanına 2 günlük bir gezi planladım. çantama da iç çamaşırı, kozmetik ürünleri, kıyafet, çorap falan koydum.. otelde eşyaları açtığımda iç çamaşırlarımı bulamadım. unuttum herhalde dedim falan..

  neyse, gezi bitti, oradan direkt şirketin bizim için ayarladığı misafirhaneye geldim. giderken şu gömleğimi ütületebilir misiniz diye not bırakmıştım temizlikçi ablamıza. bir poşete koysanız tozlanmasın dedi. poşetin üzerine benim notu koymuş, notun devamında da "yıkanmasın, sadece ütülensin lütfen" yazıyordu işte.
  döndüğümde yatağın üzerine o gömleğimi koymuşlar, ütülü, askıda... dolaba asayım derken askının altında, poşette iç çamaşırlarımı buldum (nottaki gibi yıkanmamış ama ütülü).

  hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum. yerin dibindeyim kaç gündür. temizlikçiden kaçıyorum, denk geleceğiz diye ödüm kopuyor.

  anlattığım iş arkadaşlarım da deli gibi dalga geçti tabii.. "ütü yapan ablalar ne küfür etmiştir sana", " var ya donunu ütüye yollamış manyak kadın, bir de yıkama diyor diye ne söylenmişlerdir", "tabii bizimki olsa ütülemezlerdi, sen olunca ütülemişler", "ne gıybet dönmüştür abooo" bilmem ne, ağır eziyorlar.. günlerdir donumla gündemdeyim, rezil oldum amk..

  kafam dalgın benim demek ya :( demek hayat üzerime çok geliyor, ne bileyim.
  ama insan donunu unutur mu ya :(

  afedersin rukiye abla ya :( gerçekten çok pardon.
24971 entry daha