şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • fenerbahçe doğuş'un eurolig'deki 4. deplasman maçı. geride kalan 3 maçta uzatmada kazanılan bir galibiyet ve son periyotlarda çok kötü oynayarak alınmış 2 mağlubiyet var. bu 3 maçın ortak özelliği, son periyotlar hariç fenerbahçe doğuş'un son şampiyon gibi oynamasıdır.
    fenerbahçe doğuş geçen sene ki fenerbahçe değil, hem bu kadar kısa sürede o seviyeye çıkması beklenemezdi. zaten çıksa bile geçen sene gördük ki, nisan ayı itibarı ile o seviyeyi yakalamak en makul olanı. kafalarda hala fenerbahçe doğuş için bazı sorular var, takım tam oturmadı daha, sakatlıklar ve takım içinde geçen seneden çok farklı roller var. hem bugün oynaması beklenen muhammet ali ile wanamaker uyumu veya uyumsuzluğu ileriki haftalar için belirleyici olabilir. fenerbahçe doğuş bu akşam maçı kazanırsa tepede ki takımlara çok net bir mesaj vermiş olur.
    beklemiyorum ama şöyle maçın her anında kontrolü elinde tutan, hatta geçen sene ki oaka'daki panathinaikos maçları gibi bir maç çıkarsa fenerbahçe doğuş tadından yenmez.
    kendi adıma fenerbahçe doğuş maçı verecekse de son periyotta vermesin yeter.
26 entry daha