şükela:  tümü | bugün soru sor
8 entry daha
  • tarzlara, ifadelere bak ya. lanlar, lunlar. neyse ben yazacağımı yazayım. nasılsa size anlatamıyorum, işinize göre anlayıp yazıyorsunuz, yapacak birşey yok.

    öncelikle baştan beri üslubunuza lafım ama siz sürekli tutturmuşsunuz sahibi filan. ben avustralya'da yaşıyorum beyefendi. kaş'ta hiçbir işletme ile hiçbir çıkarım yok. işim gücüm belli. ne faydası olabilir size eleştirimin bana. bedava yemek mi verecekler? insanları tanımadan atın tutun siz. garip garip yazılar ekşi sözlük bağımsız bir platform filan, beni atamazsınız filan. sizin niyetiniz pek açık. benim öyle bir isteğim olmaz da siz en ufak bir fırsatta atarsınız gibi gözüküyor. ilk zamanlarından beri ekşi sözlükteyim ben, bana bu platformu anlatmayın bence. hiç yazmadığım, ima bile etmediğim birşey için de boşu boşuna yazın siz.

    siz çalışın istediğinize, istediğiniz gibi kötüleyin. ben söyleyeceğimi söyledim. herkezin tarzı farklı, ben problemi garsona veya işletmecinin kendisine direk iletirim. çok ta öyle yapan insan gördüm. sizin de tarzınız bu. benim açımdan problem yok. ekşi sözlüğe ya da sosyal medyaya yazdığınızda birileri de cevap veriyor işte. bu kadar agresifleşmeye gerek yok. hem bağımsız platfrom diyorsunuz ama sizin yazdıklarınız eleştirilince yazmadığınız kalmıyor. gözünüz öyle kararmış ki bogard'ın yazdığına (tanımıyorum baştan söyleyeyim de malzeme çıkarmayayım size) bile hemen cevap veriyorsunuz. belki bana yazdı ama viyaklattınız bizi yine.

    sonuç olarak bu konuşmaların sonu gelmez. siz hep haklısınız, hep doğrusunuz, siz hep eleştirin, size hiç yorum yazılmasın. yazın yazın, benim açımdan bir problem yok. sizin gibi dersimi çalışma niyetinde değilim ama denk gelirse ve yorumunuza katılmıyorsam cevabınızı alırsınız, saygı çerçevesinde kaldığınız sürece de bence konu güzelce biryerlere de gelir.
3 entry daha