35636 entry daha
  • her beşiktaşlı gibi ben de aynı şeyleri yazmak zorundayım çünkü beşiktaş tarih yazdı, biz de bu tarihe tanıklık eden taraftarlar olarak her yere bu inanılmaz başarıyı yazmak zorundayız;

    beşiktaş, 6 aralık 2017 rb leipzig beşiktaş maçı sonunda bundan sonra hiçbir türk takımının ulaşamayacağı mertebeye çıktı. hiçbir türk takımı deplasmanda 3 rakibini de yenemez... aradan 50 sene de geçse 100 sene de geçse bu rekorumuz kırılmayacak bu yüzden de ne kadar gururlansak az. ayrıca 2017-2018 sezonu şampiyonlar ligi grup aşamasında deplasmanda 3 maçı da kazanan tek takım olmamız gibi inanılmaz güzel bir detay da var artık tarihimizde.

    bundan sonraki turda kim gelirse gelsin, zaten şampiyonlar ligi oynuyoruz ve şu an eşleşmek istemediğimiz bir takım olmamalı bana göre. basel, sevilla ya da shakhtar'ı çekersek eleme garantimiz olmadığı gibi real madrid, juventus, chelsea ve bayern munih'in de bizi eleme garantisi yok o yüzden enseyi karartmasın kimse, kafanızı yukarı kaldırın ve beşiktaş'ı takip etmeye devam edin. bu takım bu sene inanılmaz bir hikayede başrol oyuncusu ve biz de onların sayesinde bu hikayenin içinde yer alıyoruz... bu muhteşem hikaye devam edecek ve de mutlu sonla bitecek, ben buna inanıyorum.

    büyüksün beşiktaş!
10806 entry daha