şükela:  tümü | bugün soru sor
 • blaze bayley'in thomas zwijsen ile birlikte vereceği akustik konser.

  %100 metal sunar: blaze bayley türkiye turnesi!

  20 şubat 2018 salı - moda kayıkhane (istanbul)

  21 şubat 2018 çarşamba - bios (izmir)

  22 şubat 2018 perşemve - noxus (ankara)

  ıron maıden'ın 90'lı yıllardaki unutulmaz solisti blaze bayley şubat ayında istanbul, izmir ve ankara'da "fişsiz" konserler vermek üzere türkiye'ye geliyor!

  birbirinden önemli müzisyen ve grupları türk izleyicilerle buluşturan %100 metal serisi ünlü heavy metal grubu ıron maıden'ın 90'lı yıllardaki solisti blaze bayley turnesi ile devam ediyor.

  sosyal medyada yayınladığı videolar ve nylon maıden adıyla yayınladığı albümler ile büyük ilgi çeken gitarist thomas zwıjsen ile birlikte sahne alacak olan blaze bayley konserlerde sadece kendi döneminden değil, ıron maıden'in eski dönemlerinden şarkıları seslendirecek.

  %100 metal'in katkıları ile 20 şubat salı akşamı istanbul'un yeni konser mekanlarından moda kayıkhane, 21 şubat çarşamba akşamı izmir'in sevilen mekanlarından bios'ta ve 22 şubat perşembe akşamı ankara'nın sevilen mekanı noxus'ta gerçekleşecek olan konserlerde blaze bayley ve thomas zwıjsen "lord of the flies", "futureal", "blood brothers", "wasted years", "the trooper" ve birçok önemli ıron maıden şarkısını çalacak.

  bugüne dek moonspell, evgeny grinko, wardruna, richie kotzen, mr. big, dave lombardo, god ıs an astronaut, warrel dane, moonspell gibi grup ve müzisyenlerin türkiye konserlerini düzenleyen moodlive organizasyonu ile gerçekleşecek konserde ıron maıden hayranları bir araya gelecek.

  %100 metal kapsamında gerçekleşecek blaze bayley türkiye turnesi 2018 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.

  kapıların saat 20.00'de açılacağı konserler saat 21.00'de başlayacak. konserlerin biletleri 5 şubat 2018 akşamına kadar 25 tl!

  6 şubat 2018'den itibaren 40 tl'den satılacak biletler konser günü kapıda 50 tl olacak.

  konser: blaze bayley acoustic with thomas "nylon maiden" zwijsen

  mekan: moda kayıkhane (istanbul)

  tarih: 20 şubat 2018 salı

  kapı açılış: 20.00
3 entry daha