şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • inşallah adalet yerini bulur hocam, dersen ki bulmadı beni yeşillendir, ankara'da yaşıyorum, elime sopayı kapıp, gelip adamı bir temiz döverim ve çok ciddiyim.

  edito: arkadaşlardan mesajlar geliyor, kimisi hakikaten yapar mısın diyor, kimisi tebrik ediyor, kimisi adamı başkası halleder olay sana kalır diyor.
  ben öncelikle söylediğim şeyin arkasındayım, eğitimli insan olmamız kavga etmemize, savaşmamıza engel değil, sadece aklımızı farklı şekillerde kullanmayı ve farklı bakış açılarından olaylara bakmayı öğrendik.

  ben 40 yaşında, eşrefpaşalı bir insan olarak bu yaşıma kadar yüreğime de bileğime de güvendim.dayak yiyeceğimi görsem de arkadaşlarım için çok dövüştüm.güçsüzü, haksızlığa uğrayanı korumaya çalıştım. ailemi, sevdiklerimi korumak için de, ucunda ölümde olsa birçoğunuz gibi savaşırım. titreyip kendinize gelin, bireysel ve birlik gücünüze inanın, korkmayın. yoksa cahiller yakın gelecekte hepimizi keser, suriyeliler gibi kaçmaya çalışırsınız.

  ben halen daha devletime güveniyorum. eğer arkadaşın dedikleri tamamen doğru ise adamın hapse atılacağına inanıyorum. eğer adalet yerini bulmazsa yeni türkiye'de adaleti halk yerine getirdiğinden, adaleti uygulayan için çok sorun olacağını sanmıyorum.

  bir de bazı arkadaşlar adamı biryerlere çağırıp grup halinde dövelim, yok fetö diye ihbar edelim falan demişler; kancıklık yapmayın, adam gibi işinizi görün. yoksa o adamdan bir farkınız kalmaz.
744 entry daha