şükela:  tümü | bugün
68 entry daha
  • götünü toplaması için bir kadına ihtiyaç duyan her dangalağın evliliği kadın çalıştığı için bitebilir.

    tek başına yaşasa yemek yapamayacak, evini bok götürecek, kendine bakamayacak dangalakları ana evinden çekip koynunuza alıyorsunuz sonra "ben çalışınca evliliğim bitti".

    kadının para için erkeğin eline bakması da, erkeğin ev işi için kadının eline bakması da parazitlikten başka bir şey değildir. bu şekilde yaşayacaksanız evlenmeyin, üremeyin daha iyi. zaten amına koduğumun dünyasında yeterince insan var, kendiniz gibi toplumsal cinsiyet rollerine göre programlanmış dangalak bireyler yetiştirmeyin. parazit olmayın, parazitlere yaşam hakkı vermeyin, yeni parazitler yetiştirmeyin.

    altın kural şu: erkek olsun, kadın olsun, günün birinde ıssız adaya düşse hayatta kalamayacak hiç kimseyle evlenmeyin. bu ister tırnağım kırıldı diye ağlayacak süslü bir orospu olsun, ister lazım olduğunda avlanamayacak kadar hımbıl bir erkek olsun, ister ev hanımlığı ve seks köleliğinden başka meziyeti olmayan bir modern cariye olsun. sanırım buna aranızdaki en darwinciler, en the red pill'ciler bile hayır diyemez.
248 entry daha