şükela:  tümü | bugün
60 entry daha
  • madem sormuşlar, ben de en eski bölümlerinden beri dinleyen (kuyunun dibinden konuştukları dönem dahil) ve her yeni bölümü ilk iş dinleyen biri olarak, son dönemde "meeh yine bikbikcoin, yeteryum konuşmuşlar" şeklinde tepki veriyorum.

    bir dinleyicileri olarak kendilerini eski çizgilerinde görmeyi tercih ederim. şu anda türkiye'de ve dünyada (hatta etrafımda) herkes derin ya da yüzeysel bitcoin ve cryptocurrency konuşuyor. merak ettiğimde yerli yabancı detayına hakim olabileceğim binlerce kaynak var. girişimci muhabbeti'ni güzel ve nitelikli yapan ise webrazzi çiğliğinin ötesinde girişim ve teknoloji konuşmaları, global ve ulusal ölçekte yorumlarıydı.

    dolayısıyla dinlemeyi tetikleyen tercih "girişim muhabbeti dinlemek ya da dinlememek" iken şimdi "girişim muhabbeti dinlemek istiyorum ama arada kripto da girecek bir sürü şimdi höff" gibi bir noktaya geldi.

    kripto sevenleri evet anlıyorum fakat kendileri doğrudan kripto odaklı n tane yayını dinleyebilir bence, ben girişim ve teknoloji üzerine muhabbet dinlemeyi tercih ediyorum. en basitinden kripto istesem gümlet bünyesinde yollarda tv var.

    tanım: eskiden beri dinleyicisi olduğum podcast yayını.
81 entry daha