şükela:  tümü | bugün soru sor
10 entry daha
 • bu bir reklamdır ibaresi koymayarak haber içeriği ayağına cambly isimli app’in reklamını yaparak gözümde çok küçüldü 140 journos .

  bir kere yaptıkları ve beni maruz bıraktıkları şey etik olarak çok yanlış ve daha önce yaptıkları herşeye gölge düşürür . nasıl mı ?

  o küçücük reklam ibaresini koymayarak daha önce yaptıkları bütün muhalif yayınları başkalarından aldıkları para karşılığında yapmadıklarını, bunların karalama kampanyası olmadığını nasıl açıklayacaklar ? netice de haber ayağına reklam yapan bir oluşumdan herşey beklenir.

  kendilerine bundan sonra 140 marketos falan diyebilirler. kendilerini gazetecilik ile ilişkilendiriyorlar ise gazeteciliğin etiğini de savunmak zorundalar.

  ayrıca norveçli kıza ‘ hi ‘ diyen dünyanın en itici şahsının en uydurma hikayesini dinlemek zorunda kalmakta üzücüydü büyük bir hayal kırıklığı ile son 1 dakikasında bitiremeden kapattım.

  2018 yükü 140 journos ve stolk gibi kanalların intahar yılı olacak sanırım

  edit: bu videoyu eleştirmeyen adamlar yandaş medyayı hiç eleştirmesinler çünkü orada da bu bir reklamdır yazısı olmadan 7/24 tayyip reklamı yapılmaktadır. kimsenin etik değerleri umursadığı yok
43 entry daha