şükela:  tümü | bugün soru sor
57 entry daha
  • pkk'nın eline propaganda için koz verilmesidir. şöyle düşünün tamamı radikalleşmiş bir grup var. bunları barışçıl yoldan ülkeye dahil etmek lazım. bunlara devlet olarak silahlı mücadelenin meşruiyetini sorgulatmak için söylediğimiz bir söz vardı " silahı bırak , siyaset yap "

    takunyalılar her şeyi çok iyi bildikleri için önce yanlış karakterlerle barış süreci yürütmeye çalıştılar ,olmadı. çuvallayınca kürtlere tüm siyaset yollarını tıkamaya başladılar.

    resmiyette olmasa da , fiilen kapattığın partinin 5 milyon seçmeni var. siyasi olarak temsil edilemeyen bu insanlar terör örgütünün propagandalarına açık demektir. şu an pkk mahalle mahalle dolaşıp bunu satıyor olabilir " biz size demiştik , bu iş silahsız olmaz" diyerek örgüte sempatizan topluyor olabilir.

    ben kalaşnikoflu kürt yerine siyasetçi kürt görmeyi tercih eden vatansever bir türküm.peki bunlarla ilgili sizin öneriniz nedir küçük dahiler ? atom bombesi mi atacaksınız ? gerçi sizin götünüz rahat . meskun mahale bizim asker , polis kardeşlerimiz gidecek, siz de haberlerde izleyip klavyede çoşacaksınız.
19 entry daha