şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
  • esenboğa havalimanında muhtemelen bir ofisi olmayan firmadır. çünkü gece veya gündüz farketmeksizin ellerinde bu firmanın adının yazılı olduğu kağıtla bir o tarafa bir bu tarafa koşturan birçok insan görmüşlüğüm var. bana her sorulduğunda numaralarını arıyorum (izmir numarasıydı galiba) ancak cevap alamıyorum. insanlar ne yapacaklarını bilemez halde gezinip duruyorlar.

    size tavsiyem araç kiralayacağınız zaman ofisi olan ve aracınızı otoparktan sorunsuzca alıp, sorunsuzca teslim edeceğiniz firmaları seçmenizdir. yoksa polis gelme tehlikesi (sanki uyuşturucu teslimatı yaparmış gibi tenhaları arayan müşterileri burada da var bu ve benzer firmaların) veya trafiği engellediğiniz için korna çalan araçların stresiyle ne alıp, ne verdiğinizi göremezsiniz bile.

    bu arada hgs ücretini fazla almayı ilk kez duydum. birçok firma hgs ücretine sadece kdv ekler ve o şekilde yansıtır müşterisine. yine provizyon tutarı eğer müşteri sorunsuz ve eksiksiz getirdiyse aracı aynı gün iade edilir; bankaların iade etmesi 3 iş gününü bulabilir ancak o ayrı bir konu.

    söz konusu araç kiralama olduğunda 24 saat ulaşılabilir, muhattap bulabileceğiniz, kurumsal firmaları seçmenizi tavsiye ederim.
2 entry daha