şükela:  tümü | bugün
250 entry daha
 • ulan şu galatasaray'a bak be.

  real madrid'ten sonra hayatta en nefret ettiğim ikinci takım.

  gel gör ki başkanları sırf iki kişi eleştirdi diye kongreye gitti. geçen gün konuşmaları dinledim. iki taraf da çıktı konuştu. dursun başkan da mustafa başkan da öyle nazik öyle beyefendiler, zannedersin gs'nin kuruluş yıldönümünde konuşuyor. bizim aziz var ya; seçimde es kaza karşısına rakip çıkarsa, kürsüye çıktığı zaman rakibinin anasına avradına sövmediği kalıyor!!!

  az önce seçim bitti, mustafa başkan kazandı. adam öyle beyefendi, vizyonlu, herkesi kucakladı, herkese teşekkür etti. dursun başkan'ı gitmiş olmasına rağmen övdü. kıskandım lan amk. tv ye sigara fırlattım. kaderime isyan ettim.

  bu nasıl demokratik bir ortam. çıktı konuşmaya herkese teşekkür ettiği yetmedi, çalışma arkadaşlarını kürsüye çıkardı. ağlıcam lan şimdi. bizim aziz tek başına girdiği seçimi kazanınca boş sandalyelere: "noldu lan yarraaam" konuşması yapıyor.

  allah'ım nolur bize de böyle ortam nasib eyle. ali koç olur başkası olur yeter lan yeter. aha.. adam "mayısta kesin kongreye gidicem" dedi. insan değil lan bunlar. daha dur yeni geldin abi. adam demokratiklikle insanları eziyor resmen.

  beyler.., ben gs nin kongreye olay çıkarmaya gidiyorum, yeter bu kadar güzellik. alışkın değilim.

  edit: imla
59 entry daha