şükela:  tümü | bugün
265 entry daha
  • olum şunları ciddiye alıp niye yazıyorsunuz. bu adamlar kendilerini 10 bin kişi izliyor diye dünya etraflarında dönüyor sanıyor. bu yayıncılardaki hava rock yıldızlarında, popstarlarda, film yıldızlarında yok lan. 17 yaş altı eğlendiricisi bunlar işte. bunlara ne dert anlatabilirsin, ne tartışabilirsin. adamların olayı ''ben böyle düşünüyorum o.ç '' demekten öteye gitmiyor.

    twitch ve youtube olmasa ve her eve internet girmeseydi, oturup sabahtan akşama kadar pizza yiyecek adamlar başımıza lord kesildi amk. geçenlerde de ekşi'de hakkında yazılanları okuyordu. fazla izleyemedim ama verdiği cevaplar yine en fazla ''ben böyleyim orospu çocukları'' oluyordu.

    ayrıca kendisi pisliğin teki. hani böyle her yerde olur ya dedikoducu tipler. kaostan beslenirler, kavga çıksa izlesek derler, kavga çıkartmak için laf taşırlar. bu adam kaç yaşına gelmiş hala dedikodu, kavga peşinde. nerede bir olay var, twitch-youtube şerifi gibi orada biter ortalığı karıştırır. zaten bu yayıncıların hepsi pastadan bir dilim daha fazla alabilmek için birbirini keser. bu da çaktırmadan '' ben karışmam yeaa, ben coolum yeaa, benim umrumda değil zaten'' tavırlarıyla elinde bıçak bekler.

    yemin ediyorum şu ülkeye akp ile birlikte en çok zararı veren bu adamlar. bir akp, iki bunlar şu ülkeden acilen temizlenmeleri gerekiyor.
1388 entry daha