şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
1183 entry daha
 • baya beton gibi futbol oynayan takım.

  biraz kafası çalışan açar bakar transfermarkt sitesinden bu adamlar ne para harcamış son yıllarda diye. adamların bedava aldıkları oyuncuları büyük takımlar akıl etmiş olsalar 50m euro bayılırlardı muhtemelen.

  bu sene sadece transferden 15m euro gelir elde etmiş bir takım bu. harcadıkları para 3.5m euro.

  neyin tartışması yapılıyor belli değil. resmen, bizim büyük büyük takımlarımız bu haldeyken, bu dandik olması gereken takım böyle futbol oynayıp kafa tutmamalı, tutamamalı düşüncesi bu. resmen hazmedemiyor 3 büyük taraftarları. mizikçilik yapan çocuk gibiler.

  not: bu adamların şampiyonluk adayı olmaları geçmişte gördüğümüz kayseri, sivas, antep gibi örneklerden çok farklı. futbol oynuyorlar. diğer örneklerdekiler gibi kasaplıkla bir yerlere kadar gelmiyorlar. zaten sonuçlar da ortada. fener'e çaktılar (ki fener'in belki bu sezon oynadığı en iyi maçtı), galatasaray desen 5'lik simit oldu. beşiktaş'ı bu sezon bunların yaptığı gibi kimse ezmedi (avrupa maçları dahil).

  abdullah avcı'dan hiç hazetmiyorum. keza başkanlarından da. ama adamlar yapmış, yapıyor hacı. hiç ağlamayın. ağlamayalım. beşiktaş gitti sırf yedek otursun diye 34 yaşında adama dünya bonservis artı 3 yıllık sözleşme yaptı. bunlar gitti adebayor'u bedavaya aldı. fazla söze gerek yok.

  not: alexspor.
4010 entry daha