şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
1188 entry daha
  • yıllardır liglerimizde birçok belediye takımı varken neden şimdi başakşehir tartışılıyor anlamak güç. hem belediye parasıyla takım kurup hem de başarısız olsalar daha mı iyiydi? adamlar en azından işini düzgün yapıyor, hakkını veriyor harcanan paranın. yıllardır istikrarlı bir şekilde başarı sürdürüyorlar. kendi takımımın kerim frei'dan kaç yılda alamadığı katkıyı yarım sezonda aldılar. ben de sevmiyorum siyasi duruşlarını ama başarılı olanı aşağı çekmeye çalışacağımıza önce dibe batan belediye takımlarını tartışalım.

    bir de bu takıma harcanan paraların çok daha fazlası üç büyüklere vergi affı, stat, sponsor vs. olarak veriliyor zaten. devlet spora destek versin ama sadece benim tuttuğum takıma :( bu nasıl mantık?

    başarılı ve ligde izlenebilirliği yüksek bi takım neden sponsor bulamasın? kimse kara kaşı kara gözüne para yatırmıyor takımlara. ayrıca bu sene güncel transfer bilançosu +11,60 milyon euro. yani kar etmişler.

    tek eleştirilecek yanları avrupa maçına rotasyonla çıkmış olmaları. ligi kazanmak için işin kolayına kaçtılar. muhtemelen de şampiyon olacaklar.
4004 entry daha