şükela:  tümü | bugün
 • harman international industries (samsung electronics) kalitesi altında jbl tarafından üretilen go serisi taşınabilir, şarj edilebilir bluetooth bağlantılı kompakt hoparlörlerin 2'nci jenerasyonudur.
  ces 2018 (consumer electronics show) tüketici elektroniği fuarında tanıtımı yapılan jbl go 2, yeni tasarlanan yumuşak, kavisli kenarları olan blok şekle ve tamamen su geçirmez özelliğe kavuşturulmuş.
  2015 yılında piyasaya çıkan ve 10 milyondan fazla satan jbl go ile elde edilen başarı jbl go 2 ile devam ettirlmek istenilmiş.
  tasarım ve ses özellikleri dışında en büyük yenilik, jbl go modelinde bulunmayan "tamamen su geçirmezlik" yönünde olmuş.
  genel olarak;
  yenilenen li-ion pil ile yine 5 saate kadar müzik keyfi sunması,
  ipx7 sertifikası ile tamamen su geçirmemesi,
  bluetooth 4.1 sürümünü içermesi,
  1 adet 40mm çapında sürücü ile yine 3.0 watt güç üretmesi,
  ses netlik ve zenginliğinin iyileştirildiği yeni tasarlanmış sürücü ve pasif radyatörün sunulduğu,
  jbl connect+ özelliğinin ise sunulmamış olması şimdilik öne çıkan özellikler arasında.

  iyileştirilen pil ve metalik gövde tasarımı dışında işin açığı pek de yeni olmayan bu özellikleri ile on çeşit renge sahip olacak jbl go 2, 39.95 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

  edit: jbl tarafından resmi internet sitesinde sunulan teknik bilgilere bakıldığında li-ion yerine yine lipo pilin kullanıldığı görüldü. pil konusunda ne kadar iyileştirmenin yapıldığı ise zamanla belli olacak.
16 entry daha