şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fenerbahçe'nin haziran ayında yapılması beklenen başkanlık seçimine yeniden aday olmayacağını her fırsatta dile getiren aziz yıldırım'ın saklama gereği duymadan açık açık beşiktaşlı ve galatasaraylı şahısları kulübe üye yapması olayıdır.

    toplanan kongrede bu duruma dikkat çeken ali koç'a, tek aday sizsiniz diye seslenen fenerbahçe yönetiminin saklamaya zahmet bile etmeden rakip takım taraftarlarını kulübe üye yapılmasına artık birinin dur demesi gerekiyor.

    koltuk sevdasından gözü dönmüş olan aziz yıldırım, kulüp ahlakına yakışmayan bu eylemle, koskoca fenerbahçe tarihine utanmaz bir tavırla leke sürmektedir. bu haysiyetsizlik karşısında hiç ses çıkarmayan divan kurulu çok büyük bir yanlışa ve haksızlığa davetiye çıkarmaktadır. unutulmamalıdır ki formalılar, eşofmanlılar, kravatlılar gider. atkılılar ise her daim kalacaktır. fenerbahçe kimsenin arka bahçesi değildir. aziz yıldırım'ın sırf başkan seçilmek için yaptığı bu çirkin eylem kulüp tarihine olmakla beraber kulübün geleceğine de zara verip leke sürecek nitelikte olduğu hatırlanmalı ve tepki gösterilmelidir.

    fenerbahçe taraftarı olarak ali koç'a olan desteğimizin ilk zamanki gibi devam ettiği hatırlanmalı ve taraftarlar olarak gereken tepkinin çok geç olmadan verilmesi gereklidir.

    edit: fotoğraflar kişilik haklarını rencide edebileceği ihtimali üzerine kaldırıldı ve zaten ilgili fotoğraflar da bana ait değildi. fotoğrafların hepsi şu adresten alınmıştır.
42 entry daha