şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
25499 entry daha
 • şampiyon olur ya da olmaz, canımızdır.
  sarı lacivert çubukludur o.
  kendisini değil de kişileri seven ve/veya nefret eden kim varsa amına koyayım ben onların. kişiler gelir geçer. hep söyledik.
  haftalar önce "ligin ikinci yarısının ilk 6 haftası çok önemli, böyle fikstürün de anasını zırtapozlayayım" diye yazmıştım.
  bizim taraftarlar da "aykut aykut" diye inliyorlardı kaynatasını siktiklerim!
  başakşehir'i yenerek alacağımız 10-11 puan her şeyi dengeler demiştim. şimdi tam da o noktadayız. geçen hafta da gençler maçında bıraktığımız 2 puandan sonra şöyle yazmıştım;
  "23. hafta bittiğinde hesaplarımızı tekrar yaparız".
  o haftadan sonra lider kim olur bilemem ama liderin 5 puan gerisindeki bir fenerbahçe bu ligin favorisi olur siz taşak geçmeye devam edin.
  ikinci yarı 4 maç 8 puan. 3'ü önemli bir şekilde dengeleri geri getiren bu akşam oynadığımız maçtan, yani liderden. + ikili averaj da cabası. şimdi başakşehir maçlarını siz düşünün!
  haftaya içerideki maçı alırsak eder 5 maç 11 puan.
  bjk maçına bir mağlubiyet bile sıkıntı yaratmaz, derbidir der geçerim. ki yenileceğimizi zerre düşünmüyorum.
  not: culyano çok çok önemli bir adam, hem oyunu biliyor hem de olması gerektiği gibi basit oynuyor. fizik olarak düşük gibi kalsa da bu akşam ilk golün asistini "futbolda tek pas nasıl oynanır dersi" ile vermiştir.
  not: bu notum bizim yarak kafalı taraftarlara; takımınıza sahip çıkın. hocanızı harcatmayın. adamı sevme ama gölge de etme! başka isteğimiz yok sizden, gidin obra reyis ve takımını izleyin, futbolla alakadar olacaksanız da köstek olmayın kardeşim.
  #72911138
  #74010573
  bitti.
4802 entry daha