şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iki gün sonra "üüüüüüü dominosçu pizzamı 23 saniye geç getirdi" diye rezalet başlığı açacaklardır. çünkü karşılarında görevini yerine getirmeyen bir personel olacaktır.

    edit: "savunulan şeyin fedaisi olma zorunluluğu" fikrini benimseyen bir tırrek de geldiğine göre; let the linç begin. ne de olsa sizin gibi düşünmüyorum değil mi tırrekler? niye şehidin borcunun peşine düşmüş bu orospu karı demiyorum değil mi? nereden biliyorsun o adamın o kazada bir cana mal olmadığı? belki avukatın müvekkilinin de canı yanıyor, var mı böyle bi' bilgin? herkes sizin gibi vatan millet sakarya hikayeleriyle uyumak zorunda mı? "bir şey" uğruna öldü o çocuklar hikayesine inanmamızı mı bekliyorsunuz amk. ben size söyleyeyim; o çocuklar yıllarca pkk rahat rahat uyuşturucu ticareti yapsın diye öldüler. oldu mu? mutlu musun? değilsin tabii ki; koyuyor değil mi gerçekler. arapların boklu elleriyle hazırladığı eroinlerin ticareti için koridor ülke konumunda olduğun için öldü o çocuklar. siktir git şimdi sıkıyorsa bir tane "millet" vekiline hesap sor.

    sorsana bi' bakıyım o vekillere 40 senedir niye şehit var bu memlekette diye samimiyetsiz tırrek. başkentinde niye 5 tane bomba patladı sorsana bunun hesabını? ama yok. varsa yoksa gereksiz linçler. bu "şehit" haberleri rezilliğinin kaynağına insene bi'.

    40 sene yavşaklar. 40 sene. 40.
4 entry daha