şükela:  tümü | bugün
99 entry daha
  • ciltle ilgili bir kez ben de ziyaret etmiştim kendisini. öncesinde haydarpaşa ve çapa'ya haftalarca git gel yapmıştım. önüne gelen bir diğerinin muadil ilacını dayıyodu testlerden sonra ama değişen bir şey olmamıştı. stresten okulu uzatmış, iddaayı bırakmış, halı sahalarda aranan adam olmuştum. hatta çapa'da bir profesör nikon'la benim fotoğraflarımı çekip öğrencilerine göstermişti. artık tıp tarihine mi, yoksa çapa'nın yıllığına mı geçtim bilmiyodum. derken birisi tavsiye etti, randevu aldım. sıkıntıyı anlattım. sadece şunu yaptı, eline bir kalem aldı, kalemle adımı karnıma yazdı bekle dedi bir dakika bekledim, sonra dinledi. olm senin sıkıntın ciltte değil ki midende dedi, lansor yazdı, 1 ay kullandım hakikaten aylarca uğraştığım şey geçti. birikim ve zekasından ayrı olarak, ben orada bakış açısının önemini anladım. çok basit bir şey bu nasıl atlanır hikayende dedi. amınakoyim önceki profesörler next next yapmış semptomlarda, 5 saniye içinde geçilen video muamelesi görmüşüm.

    sen her ay kontrole gel demişti, yalnız rakamı duyunca tamam diyip merdivenlerden üçer beşer atlayıp zor atmıştım kendimi metroya. akbil yerine ısrarla bankamatik kartı falan okutmaya çalışmıştım.

    vefat ettiyse ruhu şad olsun. ben kendisinden hayatla ilgili bakış açısının dersini aldım. bana pek faydası olmadı ama yine de takdire şayandı.
106 entry daha
hesabın var mı? giriş yap