şükela:  tümü | bugün
219 entry daha
 • ticaret yapa yapa 6 günde sıfırdan 9 key çıkardığım oyundur. key fiyatları 5.50 tl. csgo'dan daha çok kazandırdığını bilseydim bu oyunu oynardım. şimdi birkaç taktik vereyim ucuza ve doğru dürüst trade yapmak isteyen arkadaşlara.

  oyunda öncelikle trade olayının oynamaya bir etkisi yok. sadece görünüm. o yüzden ticaret yaparken çoğu insan pazarlık yapıyor. pazarlık yapılırken baz alınan şey keyler. key üzerinden belirleniyor fiyatlar. kasalarınızın çok olması sıkıntı çünkü kasaları eritmek bazen sorun yaratıyor. örneğin geçen haftalarda çıkmış olan victory crate'i aynı günde 4 tane çıkartıp 2 keye sattım. aynı gün 3:1 veya 4:1 gibi bir fiyata erişti.

  burada önemli olan şey borsa takibi gibi tradeleri takip etmektir. bunun için benim kullandığım iki site var. birincisi steam, discord ve çeşitli trade sitelerinde açılan trade isteklerini saniye saniye yayınlayan bir site. ikincisi ise ürünlerinizin fiyatlarını tradelere göre kaç key olduğunuz öğrenebileceğiniz bir site.

  ilk sitemiz trade borsası. burada satacağınız veya alacağınız itemları aramaya yazınca son 12 saatte çıkan tradeleri gösteriyor. ikinci sitemiz ise tahmini fiyat sitesi. burada da basit bir mantıkla itemlar toplanarak key eder mi diye bakabilirsiniz.

  basit bir mantıkla 3'e satıp, 2'ye geri alarak gayet kazanç sağlayabilirsiniz. tradeleri dünya üzerinden herkesle yaptığınız için profil altındaki yorumlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. ayrıca önemli bir trade yapıyorsanız kesinlikle videoya kaydedin.

  edit: steam'de csgo keyleriyle 1:2 oranında takas yapabiliyorsunuz. 2-3 günde pek bir şeyiniz yokken en fazla 2 rl keyi edinebilirken gayet iyi bir para.
132 entry daha