şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • asla ama asla sokakta yaşayamayacak olan bir köpek cinsidir. geçici heveslerinizle sahiplenecekseniz hiç sahiplenmeyin içinizdeki hayvan sevgisini alacağınız mamalarla , parazit ilaçlarıyla sokaktaki köpeklere gösterin. diyorsanız ben ömürlük yuvası olacağım asla bırakmam çok iyi düşündüm , o zaman bilmeniz gereken bir kaç şey var .

    toy poodle gibi küçük ırk köpeklere bence ev içi tuvalet eğitimi verilmeli , soğuklara karşı hassas oldukları için ve boyutlarından dolayı yaşını doldursa bile günde en az iki defa tuvalete çıkarmak gerektiği için . bunu ugodog benzeri bir aparatlar çözebilirsiniz inanılmaz zeki canlılar ev içi eğitimi iki hafta içinde verebilirsiniz .

    evde yalnız kalabilirler eşyalara zarar verme huyları yoktur fakat havlama huyları olabilir . günde en az iki saat ilgilenmeniz sevgi göstermeniz lazım çok sosyal , duygusal canlılar.

    eğitime çok açıktırlar fakat otoriter,cezaya dayalı eski usul eğitime kesinlikle uygun değildir , daha çok ödülle (ödül olarak sevgiyi kullanmanız rüşvetçi olmasını engelleyecektir ) eğitime yatkındırlar .enerjisini kendisi evin içinde atabilir ama çok zeki oldukları için sizin eğitimle zihinlerini de yormanız lazım
98 entry daha