şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gizli ajanda, ekonomik kriz, emlak balonu falan herşeyi biliyorsun. 17 senedir ekonomik krizdeyiz ama çomarlar ne anlar.

  ülkede para harcayan başka kesim olmadığı için herkese su veren itfaiyenin yazıp gülüşüyoruz. çünkü çok büyük protestolar yaparak taksimdeki 5 m2lik hamburgerciyi batırdık. tüm dünya gezi destanını bilir.

  2000 tl maaş alıyoruz ama memleket bizim sayemizde dönüyor. biz vergi vermesek şu an duble yollar yapılmazdı. hepsi bizim vergimizle yapıldı.

  bir de direkt eğitimli, elit ve zengin bir insan oluyorsun.

  biliyorsunuz ki türkiye'de yapılmış bütün icatlar bize ait. misal en son gezideki icadımız çok ses getirdi. 48 saat direnince hükümet düşürecek sistem bulduk. gerçekten orantısız zeka bu olsa gerek. avrupalılar esas bizi kıskanıyor.

  hem humanistiz. herkesle bir aradayız genel başkanımız öyle diyor.

  pkklıyla da görüşüyoruz dhkp-cliyle de, yaşasın hendek kazan kardeşlerimiz.

  tabiki sadece teröristler değil, onların öldürdüğü masum askerimizin cenazesine de gidebiliriz çok normal değil mi? asla insanlarla dalga geçmiyoruz amacımız şehitlerle dalga geçmek değil çünkü.

  misal ben bugün anneni vuran kişiye, hapishanede geçmiş olsun diyip, yarın annenin cenazesine gelirsem gayet normal. modern bir insan hiç böyle bir şeye kızar mı? kızanların hepsi yobaz ve çomar

  chplilik çok güzel senden olmayan herkese küfredebiliyorsun. çomarlar, en iyi diploma bana ait lan. dokuz eylül üniversitesinden mezunum ben. dünyanın en iyi ilk 10 üniversitesinden bir tanesi.

  zaten bütün herkes izmir'e gelmek istiyor. siz gelmeyin cahiller. her yer park bahçe burada. aziz kocaoğlu gibi vizyoner bir belediye başkanı var.

  neyse;

  chp'lilik gerçekten çok güzel birgün herkes chp'li olacak.

  (bkz: kılıçdaroğlu for president)
3 entry daha