şükela:  tümü | bugün soru sor
33 entry daha
  • jet fadıl ı mehmet aydın'la kıyaslayanlar yaşı 30 u geçmiş nostalji bağımlısı insanlardan başkası değildir. bir kere fadıl akgündüz zamanında insanların nitelikli bilgi edinebilecekleri internet vs. gibi araçlar çok daha sınırlıydı. televizyon tek genel geçer yayın organıydı. şimdiki dolandırıcılık işleri ise her türlü bilgi haznelerinin tamamen halka açık olduğu bir ortamda yapılıyor. bu sebeple ekşici nostalji bağımlılarına tamah etmeyin. mehmet aydın'ı canlı olarak izleyebildiğimiz için ne kadar şanslı olduğumuzu unutmayın.

    istatistiklere gelecek olursak: tamam belki jet adam daha fazla insanı daha büyük meblağlarda sövüşlemiş olabilir ancak biz izleyicilere arkasında bıraktığı tam olarak ne vardır? 3-5 kare fotoğraf, dönemin yayın organlarından 3-5 mağdur eylemi videosu. başka ne var? yaptığı işin ne kadarını biz izleyicilere yansıtabilmiştir. nitelikli bir araştırmayla banker kastellinin bile geleceğin dimağlarına daha özgün içerikler bıraktığı tartışmasızdır.

    mehmet aydın ise öyle midir? belki meblağ olarak jetin gerisinde kalmıştır fakat ardında ileride tüm nesiller için büyük bir bilgi hazinesi videolar, ses kayıtları, gazete haberleri, kanal d reklamları , facebook yorumları bırakmıştır. şirketin kuruluş hikayesi, büyümesi, bunları yaparken ''bu sistem ponzi sistemidir , ondan öğrenerek oluşturduk demesi bile üzerine külliyat yazılacak içeriklerdir. kendisi dolandırıcılık dünyasına adını altın harflerle yazdırmıştır genç yaşına rağmen.

    dolayısıyla burada eskiden fadıl gibi krallar vardı, ortalık çakallara kaldı diyen ekşici nostalji bağımlılarına bakmayın. bu alemde tek kral biricik tosunumuz memodur.
10 entry daha