şükela:  tümü | bugün soru sor
 • programı izlemeden yorum yapan tayfanın "klasik ekşici koyun sürüsü" psikolojisiyle yazdığı entry'lerle malum programın üzerinden bir hafta geçmişken başlayan kampanya.

  murat bardakçı'yı takip ederim. söylediklerine kıymet veririm. hemen hemen her gün de okurum. tarihin arka odası programının çoğu bölümünü izlemişimdir. ülkemizin önemli bir aydınıdır.

  bu kadına ise nadiren denk gelirim. kendisi için değil murat bardakçı örneğinde olduğu gibi konuğu için izlerim programını.

  2 küsür saat süren malum programı da hafta sonu izledim "murat bardakçı'ya saygısızlık yaptı hohoov" gibi bir hisse kapılmadım. sadece birkaç entry vardı zaten başlıkta. program beğenilmişti. ve işin daha da tuhafı pelin çift program boyunca huysuzluğuyla bilinen bardakçı tarafından bayağı paylandı. programı bildiğin bardakçı yönetti ve pelin çift bu durumdan rahatsız değildi. bardakçı'ya duyduğu saygı çok belliydi.

  işin daha da ilginci murat bardakçı ekşi camiasında çok sevilmeyen bir figür olmasına rağmen, sırf son dönemde çıkardığı konuklar (goygoycu tarihçiler) yüzünden pek sevilmeyen pelin çift bir iki hayret ifadesini abarttığını için sözlükte iki gündür yerin dibine sokuluyor.

  murat bardakçı duysa eminim o da şaşırır.

  sözlükte sevmediği adamı linç etme işi son dönemde komik olmaya başladı. misal, marx'a laf söyledi diye hırs yapan devrimci gencolar, günahları kadar sevmedikleri "kanuni"ye laf etti diye celal şengör'e demediklerini bırakmadılar!

  ne diyelim. sözlükte kanun düşeni yemek!
2 entry daha