şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • beş sözlükçü * 19 mayıs'ta tatile gitmek üzere yazışırlar...

  1. yarın sekizde araba bornova metrodan, sekizi beş geçe quasm'ı alacağımız yerden geçer. ilgilenenler gerekli noktalarda durup ıslık çalsın.

  2. biz tabu, küllük, 512 mb mp3 player, bi kısa camel bi winston light, iki özgür ruh, bir adet 35 plaka araba, biraz yabancı içki ve sevgililerimizi yanımızda getiriyoruz.

  3. ve biliyoruz ki yukarıdaki listedeki herhangi bir eksiği (mp3 haricinde) olimpos'tan tedarik etmek de mümkündür.

  4. yine de sıkıldıkça başkalarını bulmayı düşünen arkadaşlardan; "başkalarını bulma çabasından sıkılma" sürecini, hatta daha kötüsü olan "o başkalarının o esnada bambaşka başkalarını aramakta olması ihtimalini" de tasavvur etmelerini rica ederim.

  5. hayır, üşengeçlikten ya da başkalarıyla alakası olan bi husustan dolayı değil, her geçen gün artan bir aşk nedeniyle birlikteyiz.

  6. neyse ya, bana ne insanların ilişkilerinden. isteyen istediği gibi takılır.

  7. hatta olimpos'tan beklentisi olan arkadaşlara umut vereyim biraz. tam mevsimi ha, kaliteli bir kitle vardır. mis. ava giden avlanır laf aramızda. (bu atasözünü anlayan rrr'nin anasını skeyim. ava gittikten sonrasında kalıyorum. kim kimi avlıyor? nedir? yani "yemek yiyen doyar" kadar düz mantık olamaz heralde, koskoca atasözü sonuçta...)

  8. piknikte oynadığımızdan daha irrite edici oyunlar biliyorum. zımba ilk aşamaydı. tokmak, kapkaç, odun ve denizler altında yirmibin fersah gibi iddialı oyunlarım var.

  9. hepinizi seviyorum.

  10. hagi'yi de seviyorum.

  11. en çok karımı seviyorum ama.

  11. bi keresinde ümit özat da biraz sevimli görünmüştü bana.

  12. ulen 11'i iki kere yazmışız.

  hadi bakam
11 entry daha