şükela:  tümü | bugün
37 entry daha
 • görüp görülebilecek en tehlikeli ilaç .diğerleri (adı çıkmış antidepresanlar )bunun yanında masum yavrucaklar sayılır desek anlayan anlar .roşmuş ,akinetonmuş xanaxmış ,hikaye bunlar.

  lyrica bağımlılık yapar. ve bağımlılığı aşırı tehlikelidir. kurtulması çok zordur. sakın sakın hayatınıza sokmayın.

  ilk denemenizde hap kafası 1,5-2 saat sonra gelir. (300 mg doz) dizginlenemez bir coşku durumu.kendinizi çok güçlü , çok sosyal hissedersiniz. ancak konuşmalarınızı tartamazsınız , konudan konuya atlarsınız , aşırı unutkan olursunuz . cüzdanınızı ,telefonunuzu hep bir yerlerde bırakırsınız. başladığınız cümleyi bir yerlere bağlayamazsınız. evinizin adresi,çarşambadan sonra gelen günün adı ,pilavın neyden yapıldığı, annenizin kızlık soyadı , trt'nin açılımı v.s. hiçbiri o an aklınıza gelmeyebilir.

  devletin kenevire dönük baskısından ötürü üflenti tayfa ,ot bulamayınca yokluktan bu lyrica işine bir şekilde girer.evvela onlardan duyarsınız bu ilacı. "zararsız , pfeizer'in ürünü ,hakiki alman mucizesi " diye sizi kafakola almaya çalışabilirler. maksatları daha çok adam toplamaktır, kendine bağlı müşteriler. aynen eroinde olduğu gibi.çok gördük bunlardan.

  ilaca alıştıkça , kafa yapmamaya başlar. dozaj gittikçe artar. günde 10 taneye kadar çıkar. belki de daha fazlasına.
  ve gitgide adama kafayı yedirtir. içmediğiniz günler feci bi atalet ,depresyon hali peydahlanır. artık kenevir de kafanıza girmez. varsa yoksa lyrica.

  edinmesi de zor değil. tarlabaşı'nda , çinçin'de , tepecik'te , zeytinköy 'de torbacı peşinde koşmaktansa , kurnaz bir eczacı kalfasıyla devamlı bir ticaret haline girmek ,tabii ki çok daha tehlikesiz gelir adama.

  lyrica , cezaevindekilere verilir ve eroin bağımlılarına .

  bu lyrica denen ocağı yıkılasıcasının çok değil birkaç ayda nice insanı müptelâ-müptezel kategorisine taşıyıp hayatını ne hale getirdiğine gözlerimle şahit oldum. insanı şizofreniyle ( en azından çift kişilik sahibisiniz artık sayın bağımlı,siz beni ayıkıyorsunuz) aynı yatağa sokuyor. welcome to hapçı club!

  ona göre buna bulaşmış olan yahut denemeyi düşünenlere eski bir mağdur olarak soruyorum. cidden hayatınız bu kadar ucuz mu ?

  . sonu yok bu kimyasalın. bonzai nasıl tek seferde yutarsa adamı , bu lyrica yavaş yavaş siker bayıltır.
  çok şiddetli bağımlılık içerir .

  son olarak şu fiziksel belirtiler de söz konusuysa hadi yaşadınız, artık hapçısınız :

  * vücutta birden bire peydahlanan iri sivilceler, özellikle kafada çıkanlara dikkat

  * burundan gelen balgamımsı bir sümük

  * dünyaları yiyip, gene de doymamak

  not : lyricayı bir arkadaşın arkadaşı kullanmışmış da ordan duydum.yukardakileri o söylemiş. ben mi ? ben haşa amirim .belediyenin aslı kadrosunda tamı tamına dokuz yıllık hizmetim var. eğitimim ilkokulun dördüncü sınıfına kadar olup, sicilim son derece temizdir.nişanlımı kaçırma olayını saymazsak tabii.
  bizler iyi aile terbiyesi görmüş ,devletine milletine bağlı ; vergisini ödeyen vatandaşlarız.
63 entry daha