şükela:  tümü | bugün
56 entry daha
  • bu başlığa yazan bütün arkadaşlar bütün detaylarıyla durumu anlatmışlar. kendi derdimi benden daha iyi ifade edebilen arkadaşları görmenin mutluluğu anlatılmaz. 3 senedir bu kahrı ben de çekiyorum. diş doktorundan nöroloğa her şeyi denedim. burada uzun uzun anlatmak istemiyorum çünkü dediğim gibi çok güzel anlatılmış yaşadığım tüm acılar. özellikle alkol kullananlar bu ağrıyı dibine kadar yaşarlar.

    sadede gelirsek ben de kendi çapımda (arkadaş önerisi ile) bir çözüm buldum. o günden beri ağrılarım çok azaldı hatta neredeyse yok oldu diyebilirim.

    aslında bu çözümü 2 entry yukarıdaki zifir zift adlı arkadaş yazmış. su içmek. evet bildiğin su içmek. benim buna ekleyeceğim tek şey suyu içiş biçimi. suyu için ama çok yavaş, kesintisiz, mümkünse pipetle için. yani süzerek içmek denilen metot. içebildiğiniz kadar suyu gün içinde ağır ağır için. kesinlikle hızlı içmeyin. yukarıdan dökerek içmeyin. ya pipetle ya da su şişesi yere paralel olacak şekilde yavaş için. şişeyi kaldırmayın ve emerek içmeye çalışın. biraz zahmetli ama inanılmaz faydalı.

    bazen çok uzaklarda aradığınız çözüm en yakınınızda olabilir.
71 entry daha

hesabın var mı? giriş yap