şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
  • çok değil 2 sene sonra ayaklara düşecek parti. 2 yıldır duyuyorum adını, kaç yıldır yapılıyor fikrim yok ama 2 yıldır ülkenin kekolarının gidebileceği seviyeye düştüğüne göre prestiji, forsu pek yok.

    2 yıldır youtube'a o koçella ferstivali zamanı girince bilmem kim youtuber "koçella'ya gittim", bilmem hangi az bilinen ünlücük "koçella'da şu makyajı yaptım", bilmem hangi keko "koçella'da başıma neler geldi" diye video paylaşıyor. ömrüm boyunca kalabalık, içmeli s.çmalı, abidik gubidik tiplerin cirit attığı o partilere kıl olmuşumdur, 1 saat bile takılamam o ortamda. tamam sevenlere lafım yok ama bu koçella sanki zorunlu vatani görev gibi, çölün ortasında 3-4 dangalak grup olup salak embesil kıyafetler, şapkalar, makyajlarla içip eğlenir gibi yapıyor ama cidden eğlenir gibi bir halleri de yok. dostlar muhabette görsün, radikal olalım, cool olalım diye maymuna dönüyorlar. sosyal medyada 17 yaş altı ergenler de "ayyyyy çok tatlısın, harikasın" deyince gerçekten bir halt yapıyoruz sanıyorlar.

    şimdi oraya giden bu ünlücüklere sorsan bu yorumları kıskandığımız için yapıyoruz, çünkü hepimiz onlar gibi olmak için ölüyoruz. heee heee, 9-16 yaş bebelere video çeken embesil olmamak içimde yaradır, en büyük hayalım özelimi, her şeyimi milletle paylaşmak, çünkü ben para için teşhircilik yapmaktan deli zevk alırım.
10 entry daha