şükela:  tümü | bugün
73 entry daha
  • yeni olmayan sorun. doğma büyüme izmirliyim, kendimi bildim bileli de bu koku şehirde var. yaz aylarında sıcaklığın da etkisiyle daha da rahatsız edici boyuta ulaşıyor, haliyle yakınmalar da bu dönemde artıyor.

    koku olmadığını iddia edenleri şöyle gündüz saat 13:00-14:00 gibi halkapınar'a, konak, bostanlı taraflarına alalım bir. ciğerlerini doldursunlar o övdükleri temizzz havayla. sonra bir daha cevaplasınlar var mı yok mu, görelim. neyin inkârı ki bu? yaşadığımız şehirde burnumuzun aldığı kokuya mı inanacağız, burada "koku var" yazanlara çemkiren dalyaraklara mı? inkar ederek mi kurtulacak bu şehir bu kokudan? rahmetli ahmet priştina'dan bu yana, bu iğrenç kokunun bertaraf edilmesi için adam akıllı bir çaba gösterilmedi. kocaoğlu ve şürekası da aha buradaki yazarlar gibi, yok öyle bir şey diyip halının altına süpürdü durdu tüm pisliği. sülaleri de raaad nasılsa, chp ceket atsa alıyor seçimi. niye uğraşsınlar ki? varsa yoksa sikimsonik caddelerin kaldırım taşlarını söküp taksınlar.

    yukarıdaki yazar doğru demiş. akp'nin çomarları neyse aha bu chp'nin çomarları da aynısı. sadece safları farklı, özellikleri aynı. bırakın da insanlar şikayetlerini dile getirsinler, yeter ya. inkar inkar inkar, her sene aynı rezillik devam ediyor.
362 entry daha