şükela:  tümü | bugün
706 entry daha
  • şu ana kadar gitmemiş olanlara söyleyeceğim şey, 15 filmi tamamlamadan giderseniz bu film, size buradaki ayarsız eleştirmenlerin gördüğü şey olarak görünecek. arkadaş zoruyla, seriye göbekten dalanlar hiçbir halt anlamamıştır, onlara hak veriyorum. fakat, eğer ki 10 senelik külliyatı tamamlamış iseniz, şu sinematik evrene ayırdığınız zaman için adeta ödüllendirilmiş hissedeceksiniz.

    kusurları var mı? tabii ki var, didiklerseniz senaryoda pek çok boşluk çıkacaktır. fakat, uzun zamandır süper kahraman filmlerinde, 2.5 saatliğine böylesine gerçeklikten kopartan bir yapım görmemiştim. özellikle, superman'in biber dolması gibi ağzıyla kahramanlık yaptığı, birinci avengers çakması justice league tezeğinden sonra, gerizekalı yerine konmamak hoşuma gitti. ayrıca, kesinlikle beklediğim gibi bir film çıkmadı, bu konuda da russo biraderleri takdir ediyorum.

    thanos kesinlikle en iyi mcu villain'ıydı. göründüğü her sahnede gerim gerim gerildim, ''şurada az kişi kaldılar, kesin birine bir şey olacak'' diye sanki o kahramanlar eşimiz dostumuzmuş gibi bir endişe havası yaratmayı başarmışlar.

    özet: arkadaşlarınız sizi zorla götürmek istiyorlarsa, 15 filmi izlemediğinizi ve bir bok anlamayacağınızı onlara izah edin, yoksa 150 dakika işkence çekersiniz.
688 entry daha