şükela:  tümü | bugün
10 entry daha
  • işte bu be. şimdi evleri ekşi ekşi kokan kirli sakallı slowtürk fm dinleyicisi erkek sözlükçüler afalladı; çok sevdikleri ve özgeçmişini duvar kağıdı yaptıkları vedat milör abileri nasıl böyle bi şey söyledi diye.

    vedat milörün damak tadı kuzunun kaç haftalıkken bıçak altına yattığını anlayacak kadar gelişmiş. haliyle adam damak tadını şımartacak, içerken boğazdan geçerken ağız ve civarındaki organlara içten bir merhaba diyecek bir içecek arıyor. çok haklı.

    bakın bayanlar baylar ve sevgili çocuklar! 2018 global dünyasında hiçbir ürün yoktur ki güzelliğinden denizaşırı ülkelerde söz edilmesin. bakınız votka, bakınız konyak, bakınız afyon lokumu, bakınız adana kebabı, bakınız seda sayan. bir ürün güzelse, muhakkak duyarsınız.

    türklerin bu rakıya olan hassasiyeti hususunda sosyolojik bir tez yazmak isterdim ya. yemin ederim, rakıya kasılan gereksiz duyar türküye'deki hukuk sistemine veya gelirin adaletsiz dağıtımına ya da toplumsal hoşgörüye kasılsa şu an ülke olarak bambaşka bir seviyede olabilirdik.

    kötü ulan işte bu rakı. içilmiyor. içen yanında milyor tane şey yiyerek içiyor. içine girdiği herşeyi acımtrak hale getiren, tadını bozan, sekssavar bi şey.
260 entry daha