şükela:  tümü | bugün soru sor
2233 entry daha
  • vatan partisi genel başkanı. ahanda olay budur (#76296635) yıllardır şu sözlükte bu adam için neler yazıldı yok ajan, yok pkklı, yok gladyo şu bu... ülke yobazından solcusuna; yüzeysel, analiz yeteneğinden yoksun moronlarla dolu oduğu için şu tespiti yapabilecek bir insan evladı çıkmadı bu güne kadar helal olsun birader.

    bu adamın tevellütüne bakınız. tkip den beri güç dengesi buraya kaydığında atlantik ve nato'nun karşısındadır. sovyet rusya'ya kaydığında onların karşısındadır.

    tam bağımsız türkiye ister, bunu gerçekleştirebilmek için de şu anda atlantikçilerin natocuların karşısında bulabileceği her güçle işbirliği yapar. yarın putin bu şekilde bir tehdit oluşturursa onun karşısında politika izler. bunu yaparken de bugün ak dediğine kara demekten asla gocunmaz. mevcut konjuktür kendisinin hedefine ulaşabilemesi adına nerede mevzi sağlayacak ise o mevziye geçer. ancak bunu sonunda türkiye'nin bağımsızlığına giden yola bir tuğla koyacağına inanıyorsa yapar. sorosçu gladyo artıkları ve vatansız solcular da bu yüzden nefret ederler bu adamdan.

    sizin yüzesel analizlerinizle döneklik olarak algıladığınız şey pragmatizm'dir gençler. adamın "main goal" u hiç bir zaman değişiklik göstermedi. türkiye de ya da dünya üstünde bu adam kadar uzun süre siyasetin içinde olup da ana hedefini değiştirmeyen bir siyasetçi olduğu zannetmiyorum. sorosçu gladyo artıkları ve vatansız solcular da bu yüzden nefret ederler bu adamdan
822 entry daha