şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • merhabalar ekşi ailesi,

  bugün bir arkadaşım tarafından mail ortamında dolaşan yardım kampanyasından bahsedeceğim size. maillerde dikkate alınmayacak ve kaybolacak korkusundan hatta bazılarının okumadan silecek olmasından dolayı buranın bir yardımı olur düşüncesiyle sizlerle de paylaşmak istiyorum.

  isterseniz okuyup geçin. fakat belki de bugün, 5 tl dahi olsa havale/eft yapma yüceliğine sahip olduğunuz iyilik dolu bir gününüzdesinizdir.

  konuya gelecek olursak, gelen maili aynen kopyalıyorum:

  "kuzenimin 3 yaşındaki oğlu 4,5 ay önce ciğerine kaçan fındık sebebiyle c.b.ü de tedavi görüyordu. yaklaşık 1 ay önce celal bayar üni.de yapılabilecek bir şey kalmadı gerekçesiyle hastaneden taburcu edildi. aile kendi çabalarıyla doktor ve tedavi arayışına girdi. öneri üzerine ,ekte bilgileri bulunan doktor ve hastane ömer’in kök hücre tedavisi ile tedavi edilebileceğine dair olumlu geri dönüş yapmış..
  ailenin belkide son umudu bu tedavi.

  fakat ailenin durumu tedaviyi karşılayacak durumda değil. tedavinin şuan için ne kadara mal olacağı da belli değil. yapılacak testlerden sonra yön bulacak. tedavi pazartesi günü başlayacak. fazla vaktimiz yok…

  bu konuda desteğinizi esirgemeyeceğinizi düşünerek sizlerden de yardım istiyorum. sizlerin de yardım edebileceğini düşündüğünüz tanıdıklarınız varsa, bu maili o kişilere de iletebilirsiniz.
  ben babasının banka hesap ve iletişim bilgilerini paylaşıyorum. dediğim gibi gönlünüzden ne koparsa …

  şimdiden göstereceğiniz duyarlılığınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyorum."

  ibrahim şahin
  ziraat bankası
  hesap no: 1256- 62644280- 5001
  ıban: tr59 0001 0012 5662 6442 8050 01
  tlf: 0553 850 53 86

  mail ile gelen fotolar:

  foto: foto 1
  foto: foto 2
  foto: foto 3

  herkese iyi günler dilerim.