şükela:  tümü | bugün soru sor
54 entry daha
 • kim olduğu belirsiz götü başı ayrı oynayan bi topluluktur. en ufak suç teşkil etmeyen entryleri kendi siklerinin keyiflerine göre silerler. gerekçe olarak "gg" derler. sizin o abilitylerinizi sikeyim. girerse benim götüme girer. senin götüne ne oluyor? ben sorumluluğu alıyorum. bu nasıl bir mantık? savcı soracak sen de ip adresimi vereceksin bu kadar basit. neden ip'mi verdin diyen orospu çocuğudur.

  ama sen benim nasıl oluyor da saatlerimi harcayarak girdiğim entry'i "götümüze girebilir" gerekçesi ile silme hakkını kendine görüyorsun?

  varsa bu işin bu kuralı yazın bilelim? götünüze girebilen şeyler nedir açık açık yazın?

  btc borsasında dolandırılıyorum, entry giriyorum bunlar dolandırıcı diye, gg gerekçesi ile entrymi uçuruyorlar. bu ne amına koyayım taşak mı geçiyorsunuz? adamlar facebooktan tehdit ediyor, taciz ediyor, bir de ekşideki entrymi kaldırtıyorlar. kaç para yedirdiler o entry'i silmeniz için? kimleri soktular araya o entry'i silmeniz için? kaç kuruşsunuz yazın açık açık biz de basalın parasını entry girerken o halde?

  hadi açık açık dolandırma vakalarını bir kenara koy. ben islam'a saygı duymak, müslümanlara sakso çekmek zorunda mıyım? zorunda mıyım amına kodumun çocukları? ben hakaret etmeden, tek bir küfür etmeden eleştiremez miyim? eleştirdiğimde nasıl oluyor da bu bir "nefret söylemi" oluyor? nasıl oluyor da bu "götümüze girebilir" oluyor? alın götünüze giriyorsa bu entry girsin.

  sizin ben yönettiğiniz sözlüğün de sizin de amınıza koyayım. bu kadar açık ve net. boktan içeriklerinizle taraftar forumundan bozma boktan sitenizde hayatta başarılar. alın götünüze sokun sitenizi.

  götünüze girsin. götümüze girebilir korkusuyla yaşamayın. girsin götünüze, kurtulun.
14 entry daha