şükela:  tümü | bugün soru sor
 • daha önce vatanını peşkeş çekmemiş, bu vatanın her bir karışı için ayağında ayakkabı olmadan üstünde elbise olmadan ingilize, fransıza, italyana, yunana karşı savaşmış ailesini vatanı uğruna hiçe saymış emperyalistler köpeklere her cephede savaş verirken vatanını ingilizlere satarak orada da kayıplar vermiş ecdadımın torunuyum ben.
  bu yüzden zamanında beni arkamdan vurmuş vatanını arapların keyfiyeti ile emperyalistlere kucak açmış filistinlileri yani arapları desteklemiyorum.

  edit : bu yazdıklarımdan israili destekliyor yada tasvip ediyor çıkarımı yapan mallar var şaşırdım mı tabii ki hayır.ümmetçiler sizi..
  zorunlu edit : israil bir terör devletidir değildir o tüm dünyanın bakış açısına göre değişen bir şey ama şu varki mitng düzenlemekle orada belirttiğiniz kundaktaki bebeği kurtaramıyorsunuz ne gibi yaptırımlar uygulayabiliyorsunuz bunları konuşalım hollanda için portakal kesip fransa için peugeot araba almayıp israil için de cola dökmekle olmuyor bu işler . kabul edin etmeyin adamlar icraat yapıyor ve tüm dünyayı iplemeden çünkü bir ideolojileri var ve bu ideoloji taş atmakla miting düzenlemekle engellenemeyecek ölçüde büyük
  zorunlu edit 2: bu yazdıklarımdan fettoşcu diyen var. adamlar akıl tutulması yaşıyor öncelikle şunu bildireyim ne kadar fetöcü varsa allah bin belasını versin onların yolundan gidenlere ve ülkeyi terkedenlere de beter olsun
  yazımda filistin halkı haketti manasını çıkaran da aynı mal. gözünle okuyacaksan oku götünle değil
  edit 2: yaptırımlardan bahsediyorduk israil'le anlaşmaların iptali önergesinin reddi
194 entry daha