şükela:  tümü | bugün soru sor
1 entry daha
 • sonda söyleyeceğimi başta söyleyim; kendi adıma konuşuyorum, bu şahıs gelirse formamı ve taraftarlığımı o gidene kadar rafa kaldırmaktan şeref duyarım, zaten beşiktaş şeref'tir, hakkı'dır. ayrıca şenol güneş ve fikret orman'ın da bir kongre üyesi olarak tüm kredisi gözümde sıfırlanır.

  istemiyoruz kardeşim, istemiyoruz, isterse 190 tane gol atsın; o her pozisyonda kendini yere atışlarını, her ofsayta düştüğünde yardımcı hakeme tip tip bakışlarını,
  3 büyük takımda oynarken büyük maçlarda rakip takım taraftarına yaptığı irite edici sus işaretini, irite edici hareketlerini, hakemlerle sürekli saçma sapan diyaloglarını, her gol kaçırdığında ellerini başının arasına alıp küçük emrah gibi üzülüşlerini de görmek istemiyoruz pırıl pırıl stadımızda.

  neden anlamıyorsunuz yahu? şenol hocanın istemesi umrumuzda bile değil, kaldı ki bu şahıs dışında forvet mi yok dünyada da her sene başımıza musallat ediyorsunuz?

  şampiyon olamamışız çünkü forvetimiz yokmuş, olmayalım zaten, burak denilen şahısla olacaksak olmayalım daha iyi.
  fenerbahçe kupa maçında çıkmadık, hepimiz alkışladık, işte beşiktaş bu dedik, eee sen gidip şimdi bunu transfer edersen kime nasıl açıklayacaksın bu durumu?

  feda sezonunun başında 3-3 biten gs maçında son dakikada kendini ceza sahasının dışında yere atıp penaltı kazandıran, üstüne utanmadan çıkıp penaltıydı diyebilen bu şahsı mideniz kaldırıyor mu? eğer kaldırıyorsa karakterinizi ciddi anlamda sorgulamalısınız, keza beşiktaş'lılığı sindirmiş birinin midesi bunu asla kaldırmaz.
  ahmet nur çebi'nin de midesi kaldırmamış olacak ki o maçtan sonra bu şahısa söylemediğini bırakmamıştı, şimdi o sözleri nasıl yiyip yutacak?

  hepsini de geçtim ulan takımda zaten 7-8 tane 33 yaş üstü adam var, onları göndermekle uğraşmamız lazım, napcaz lan biz 33 yaşındaki burak'ı?