şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özellikle baskın seçimin yaklaşması ile birlikte (bkz: yazarların 24 haziran'daki oy tercihleri) tarzı başlıklarda gördüğümüz tercihlerdir. hatta bazı yorumlarda chp'yi desteklediğini fakat hdp'ye oy vereceğini söyleyen bir sürü insan var. bu insanlar zamanında göz göre göre pkkyı destekledi, dağda teröristler karşısında ölen mehmetçikler sizin kardeşiniz, sizin ülkenizin askerleriydi, belki yakınlarınızdan bile ölenler olmuştur. kaç ailenin ocağına ateş düştü bu şerefsizler (pkk) yüzünden. yahu düpedüz pkkyı destekleyen bir partiye oy atacaksanız lütfen atatürk'ün kurduğu partinin adını karalamayın rica ediyorum..

  örnek 1
  örnek 2
  örnek 3
  en sevdiğim örnek
  peşin peşin söylüyorum ne akpli bir trolüm (ki zamanında hangi malüm kişinin megri megri diye ağladığını da biliyoruz) ne de kürt düşmanıyım. ayrıca verdiğim linklerdeki videolar montaj falansa söyleyin de haksız olduğumu kabul eder, hepsini silerim.

  hızlı edit: gerçekten hala ciddi olarak tüm kürtlere pkklı dediğimi düşünen insanlar var (hdp pkk'dır demek halkın yaklaşık 7 de 1 ini terörist ilan etmektir.) güzel kardeşim burada anlatmaya çalıştığım kim zamanında şerefsiz bir terörist örgütüne destek verdiyse cezasını çekmeli ve gün yüzüne çıkarılmalıdır. burada herhangi bir parti sempatizanlığı yoktur. asıl bölücü kişi sensin efendim kusura bakma. şu partileri takım tutar gibi tutmayın gözünüzü seveyim.
148 entry daha